Самостійно пригнати авто зі США – вигідно чи ні? - safe-vin

Привезти автомобіль зі США – вигода, складності, підводні камені.

Головна > Блог > Привезти автомобіль зі США – вигода, складності, підводні камені.

В американців зовсім інше відношення до автомобілів. Вони часто купують автомобіль і їздять на них тільки до закінчення строку гарантії, а потім міняють машину. У випадку влучення в ДТП їм вигідніше віддати машину страховії компанії, а самому купити нову. Страхова компанія продає машину на страховому аукціоні. Ціни на автомобіль зі США навіть із урахуванням всіх податків нижче чим на Україні. Найчастіше, придбання автомобіля зі США буде набагато вигідніше.

У чому перевага

інформація про авто за vin

Перевагами придбання автомобілів в Америці буде:

Місткість ринку США. Всі світові автоконцерни бажають продавати свої авто в Америці й дають мінімальний цінник на нові автомобілі навіть у повній комплектації. Природно б/у авто також будуть дешевше.

Економія. Низькі митні збори. Навіть із урахуванням видатків на перегін, розмитнення, машина буде дешевше.

Стан автомобіля. Автомобіль, що бігав по гладких американських дорогах, споживав якісний бензин, має кращий технічний стан, чим з таким же пробігом на Україні.

Пробіг на одометрі має реальні цифри. У США скручування пробігу кримінально карається.

Комплектація. За цим критерієм в американських авто завжди буде перевага. Американці воліють купувати автомобілі з якомога повною комплектацією. Багато автомобілів, призначених тільки для внутрішнього ринку США.

Чесна історія. Автомобілі із пробігом на американському аукціоні продають із цілком прозорою історією. Щоб одержати повну й правдиву історію найкраще купити звіт CARFAX на автомобіль, що сподобався Вам.

Там буде повна інформація на:

 • Показання одометра;
 • Інформація про ДТП;
 • VIN кузова;
 • Історія технічного обслуговування машини;
 • Інформація страхових компаній і поліції.

Замовити карфакс за вигідною ціною найкраще перейшовши за посиланням де буде повна перевірка історії автомобілів зі США.

«Підводні камені» при покупці старої машини в Америці

Придбання авто на страхових аукціонах має багато підводних каменів, про які житель України, що вирішив купити автомобіль навіть не здогадується.

Спробуємо розповісти про них:

 1. Відкладені проблеми. В Америці часто бувають повені, піщані бурі, урагани, багатоденні снігопади, хвилювання й погроми. Після цього на страхових ринках з’являються автомашини зовні що добре виглядають, але насправді «потопельник», через півроку електроніка такої машини вийде з ладу, а ремонт обійдеться Вам у копієчку. А в машині постраждалої від вандалізму, крім розбитого лобового скла може виявитися й порізані сидіння, битий радіатор або облитий кислотою капот (кислота може потрапити й під капот).
 2. Відверте шахрайство. Ви можете придбати авто на аукціоні, а вона може виявитися в заставі, під арештом або ще якомусь обмеженні. У цьому випадку вивезти автомобіль з Америки виявиться неможливо.
 3. Поганий технічний стан. Автомобіль фотографують, сховав серйозні ушкодження. Після того як машина прибуде на митницю та пройде митний контроль може з’ясуватися, що вона вимагає заміни великих вузлів, які ще буде потрібно привезти з Америки.
 4. Завищена ціна. Посередники, які є на цих аукціонах купують сильно биту машину й кустарним способом її ремонтують, залишивши невеликі дефекти у вигляді розбитої фари та м’ятого крила. Вони навіть не занадто задирають ціну, заробляючи на оберті. Після того як довірливий клієнт купує відносно цілий автомобіль – у підсумку одержує металобрухт.
 5. Неліквідні моделі. Приємно їздити на автомобілі яких у країні десяток, але після того як автомобіль прийшов в Україну та буде потрібен його ремонт, може виявитися, що запасні частини можна купити тільки в США та чекати на них після замовлення можна більше ніж півроку. Продати таку машину теж проблематично.
 6. Буде потрібно переустаткування. З 2021 року в Україні посилені вимоги екологічного стандарту «Євро-6» (по 2020 рік включно був «Євро-5»). Автомобілі для Америки навіть на європейських заводах роблять під американські стандарти, які не відповідають європейським.
 7. Відсутність вигоди. Може вийти так, що ремонт буде такий великий, що вартість пригону через океан не буде дешевше чим придбання авто на європейському ринку або на вторинному ринку на Україні.
 8. Проблеми з навантаженням і транспортуванням. Вантажники, які вантажать автомобіль у контейнер не відповідають за стан машин. Роблять це виделковим навантажувачем і можуть закріпити машини в контейнері «м’яко говорячи» погано. Корабель, що перевозить автомобілі в Україну може потрапити в шторм. Тоді зовнішній вигляд кузова може бути далеко не таким, яким Ви бачили її на фотографії при покупці.

Як уникнути проблеми при покупці авто в США

Щоб придбати автомобіль у США потрібно спочатку перевірити хто її продає. На аукціонах можуть продавати приватні особи (перекупники) і страхові компанії. Перекупники купують абсолютний мотлох, надають йому більш-менш товарний зовнішній вигляд і продають потім як машину, що лише небагато постраждала в аварії. Починаємо все з документів продавця і приватних осіб відмітаємо відразу, як великий ризик.

Не варто купувати неліквідний автомобіль, на який неможливо купити запчастини або швидко її продати по середньоринковій ціні. Запчастини прийдеться чекати з Америки місяцями та по дуже високій ціні.

Вже є такі фахівці, які по десятку фотографій можуть визначити чи варто купувати цей автомобіль і досить точно визначити в скільки обійдеться його ремонт. Але все-таки краще, щоб на місці був свій фахівець, що може й на днище подивитися та під капот заглянути.

Вся процедура покупки й транспортування

Аукціони в США проходять двома способами:

 • купити карфаксОнлайн – з’являється фото автомобіля і його ціна, якщо Ви нажали кнопку «Bid» і в плині 10 секунд ніхто не дав більше, то машина залишається за Вами.
 • Оффлайн – тут порядок такий, що розглядаються всі пропозиції, що надійшли для придбання цієї машини. Саме мінімальне й буде початковою ставкою. Якщо є пропозиція вище (навіть якщо воно перевищує початкове на 1000$), то однаково цьому покупцеві продадуть за початкову ставку + 100$. Якщо є третій, пропозиція якого буде вище чим у другого, то машина піде йому за ціною початкової ставки + 200$.

Щоб купити автомобіль потрібно брати участь у торгах. Це відбувається за допомогою спеціальної фірми, що надає Вам вхід для участі в торгах. Після придбання Вами, автомобіль попадає в особистий кабінет компанії, що надала Вам вхід і юристи починають оформлення документів. Впродовж двох днів після торгів Вам буде потрібно оплатити вартість і збір аукціону (від 500 до 800$). Після оплати в банку Вам видадуть квитанцію де буде вся інформація за що й скільки оплачено грошей з конкретною маркою та моделлю й VIN-кодом.

Як тільки площадка одержить переказ Вам буде потрібно доставити покупку до порту. У цей момент за автомобіль ніхто конкретно не відповідає при навантаженні й транспортуванні її можуть пошкодити і кінців практично не знайти.

По прибуттю в порт доведеться чекати ще два тижні навантаження в контейнер. Тут співробітники фірми зроблять ще фотографії з більш детальною інформацією. Автомобілю буде привласнений id для того, щоб можна було відстежити його шлях.

До Одеси контейнер буде йти ще 6-7 тижнів. За тиждень до прибуття Вам доведеться заплатити за транспортування. По прибуттю на термінал доведеться дочекатися розвантаження й приступитися до оформлення документів для розмитнення. Після процедури митного огляду буде потрібно провести сертифікацію, ремонт і постановку на облік.

Висновки

Самому, без людини в Америці й одеському порту Вам доведеться дуже важко. По грошам самостійне транспортування може обійтися набагато дорожче просто тому, що Ви не знаєте процедури.

Перед покупкою обов’язково потрібно перевірити обрану машину по системі CARFAX і довідатися всю історію автомобіля.

Простіше й вигідніше звернутися до фахівців :

 • як дізнатися історію автомобіля з vin кодуЗамовити звіт CARFAX у компанії Safe Vin
 • Участь в аукціоні, доставку й оформлення документів довірити фірмі яка конкретно цим займається та має грамотних фахівців в Америці й Одесі.

При цьому бажано довідатися про них все:

 • як довго займаються цим;
 • як вони працюють із американцями;
 • які ризики беруть на себе;
 • які відгуки про фірму у користувачів їх послугами.

Перевір авто по VIN коду зараз

© Авторське право carfaxexpress.com Усі права захищені.