Що таке VIN і де знаходиться vin код?

Що таке VIN код і де його знайти?

Головна > Блог > Що таке VIN код і де його знайти?

Кожна людина з навичками водіння при купівлі транспортного засобу (ТЗ)  стикається з проблемою – що таке ВІН код. VIN можна розшифрувати таким чином – це Vehicle identification number, що представляє собою ідентифікаційний номер певного автомобіля.

Щоб водії-початківці змогли розібратися і зрозуміти, що таке ВІН код авто, ці символи прийнято називати номером кузова, який є унікальним для кожного транспорту. Такий код може складатися з набору букв і цифр – всього 17 символів, які умовно можна розділити на три основні частини:

що таке VIN код і де він знаходиться?

  1. WMI містить в собі 3 символи. Завдяки цьому коду, вдається ідентифікувати, який компанії-виробнику належить дана машина.
  2. VDS містить в собі 6 символів – це докладний опис автомобіля, виходячи з якого водій зможе дізнатися точну назву моделі і модифікації ТЗ з урахуванням конструкторської документації.
  3. VIS містить в собі 8 символів – це восьмизначний код, останні 4 символи якого вказані в цифрах.

ВІН код машини дозволяє дізнатися всю необхідну інформацію про авто, включаючи також і рік випуску ТЗ, надходження в продаж.

Де можна побачити VIN код

Серед водіїв існує два основних і поширених питання: що таке ВІН код і де він знаходиться? З першим питанням розібралися, а тому після розшифровки важливо зрозуміти, де ж, крім документації, можна ознайомитися з даними набором символів.

Різні виробники наносять даний код на всілякі деталі кузова, що відносяться до списку нероз’ємних, на шасі і на шильдиках, якими називають спеціальні номерні таблички.

Що таке VIN код авто

В результаті індивідуальний номер транспортного засобу можна відшукати:

  • під капотом;
  • на лобовому склі, заглянувши у відповідне віконце;
  • на стійці дверей з боку водійського сидіння;
  • під обшивкою підлоги з боку водійського сидіння.

У сучасних іномарках такий код часто можна побачити нагорі інструментальної панелі зліва (він помітний, якщо подивитися в вітрове скло) або спереду на стійці кузова також з лівого боку.

На американських ТЗ номер може бути вказаний на торпедо з боку водійського сидіння, де відзначають з’єднання капота і лобового скла. Обов’язковою умовою є дублювання такого номера на спеціальному стікері, наклеенном в отворі дверей з боку водія. Процедура дублювання захищає машини від можливого угону та крадіжки.

Перевір авто по VIN коду зараз

© Авторське право carfaxexpress.com Усі права захищені.