Перевірка вин AutoCheck або Carfax: який сервіс краще? - Safe-Vin - Carfaxexpress

СarFax (Карфакс) або AutoCheck (Авточек): що краще?

Головна > Блог > СarFax (Карфакс) або AutoCheck (Авточек): що краще?

Авточек та Карфакс

Купівля автомобіля, що раніше був у використанні – це завжди складний і відповідальний процес. Адже за бездоганно фарбованим кузовом і детейлінгом стоїть машина, яка пройшла певний експлуатаційний термін одним або відразу декількома власниками, а тому з технічної точки зору вона може бути не такою якісною, як здається при першому візуальному огляді.

Всі авто можуть приховувати безліч секретів, які неможливо перевірити ні при проведенні тест-драйву, ні при ретельній перевірці. У таких випадках і потрібен детальний звіт про всю історію того чи іншого транспортного засобу (ТЗ). Для цього можна використовувати кілька вже давно перевірених баз – Авточек і Карфакс.

Кожен з перелічених звітів може надати необхідні дані про ТЗ, які не є ідентичними. Представлена ​​перевірка історії дозволяє дізнатися про список всіх подій, які траплялися з автомобілем. Будь-яка ситуація могла призвести до інциденту, який спровокував страховку або участь американського DMV (Департаменту транспортних засобів).

Карфакс – це стандарт перевірки

Carfax – дана організація займається збором інформації і подальшої класифікацією відомостей про історію всіх автомобілів, зареєстрованих в Канаді, в США. Компанія почала свою діяльність ще з 1986 року. Щоденне оновлення бази дозволяє користувачам отримувати виключно достовірні факти про авто. У ній міститься близько 5 млрд. доповідей.

авточек

Основними джерелами отримання інформації є:

 • DMV, які знаходяться в Канаді та США;
 • компанії-виробники ТЗ;
 • сервісні служби;
 • департамент поліції;
 • офіційні дилери різних автомобільних організацій;
 • автомобільні аукціони;
 • страхові компанії та інше.

В результаті в звіті Carfax (Карфакс) можна перевіряти такі інформаційні дані:

 • дата випуску ТЗ;
 • приблизний пробіг авто, що раніше використовувалось;
 • тип кузова;
 • особливості встановленого двигуна;
 • кількість часу, протягом якого машина перебувала у кожного з попередніх власників;
 • країна-виробник;
 • кількість власників;
 • що входило в базову комплектацію авто;
 • технічний стан подушок безпеки.

Система Carfax (Карфакс) вже протягом довгого часу підтримує активну співпрацю з DMV в Америці, що дозволяє їй отримувати достовірну інформацію про старі авто, надаючи навіть самі найменші деталі.

AutoCheck – отримання рейтингового звіту

Розглядаючи основні мінуси Карфакс і AutoCheck, варто відзначити, що Карфакс не надає ніяких підстав для того, щоб клієнт зміг зрозуміти – чи вважаються надані дані про ТЗ позитивними або негативними в порівнянні з іншими схожими авто. Таким чином, клієнт повинен самостійно давати оцінку всім даними зі звіту.

Компанія AutoCheck намагається виправити ситуацію, що виникла, а тому пропонує можливість всім бажаючим купити власний звіт. Незважаючи на те, що AutoCheck розглядає безліч чинників, які є актуальними і для Карфакс, при цьому фахівцям компанії вдається робити впевнений крок вперед. Це відбувається за рахунок успішного збору всіх інформаційних даних в єдину оцінку, пропонуючи клієнтам зручну систему балів.

Таким чином, отримані показники застосовують для подальшого порівняння відразу декількох аналогічних ТЗ з однаковим пробігом і приблизно однакового року випуску. В результаті, чим вище бал, тим якісніше машина в порівнянні з іншими аналогами.

Авточек використовує рейтингову систему оцінки ТЗ. Виставлення рейтингу здійснюється у вигляді оцінки із застосуванням 100-бальної системи. Додатково буде вказано усереднений рейтинг для декількох схожих авто.

карфакс або авточек

Слабкі сторони Carfax і AutoCheck

Деякі автовласники з Америки навчилися використовувати слабкі сторони Карфакс і Авточек у власних інтересах. Головна особливість полягає в тому, що фіксація пробігів авто і ТО здійснюються тільки, якщо звертатися в офіційні сервісні центри обслуговування машин. Незважаючи на те, що в цих центрах обслуговування коштує трохи дорожче, автовласник отримує гарантію на виконані роботи. Але деякі водії звертаються за допомогою в невеликі автосервіси, де часто не фіксують інформацію про автомобілі, що надійшли. Таким чином, перед продажем здійснюється пред’явлення неправильної інформації з одометра.

Те ж саме стосується і певних ДТП: якщо автовласник самостійно в’їхав на своєму авто в стовп або в паркан власного будинку, він не буде звертатися за допомогою до страхової компанії, так як страхова компенсація йому не нараховується. Виконуючи ремонт машини в маленькій автомайстерні, можна виключити ймовірність того, що інформація про ДТП потрапить в Карфакс або AutoCheck (Авточек).

Основні відмінності між Карфакс і Авточек

За специфікою роботи обидві служби вважаються практично рівнозначними, але AutoCheck є більш оперативною, надаючи необхідну інформацію по аваріях і пробігів ТЗ. Carfax, як правило, орієнтований на недосвідчених водіїв, які вперше зіткнулися з проблемою покупки американських автомобілів, що були раніше в використанні. Однак істотні пропуски корисної інформації можуть бути в будь-який з баз.

Варто пам’ятати наступне: якщо в одному зі звітів або в двох звітах є інформація про пробіг, ДТП конкретної машини – це 100% реально зафіксовані дані. Адже сфальсифікувати таку інформацію в звіті досить складно. Але якщо в звіті не зазначено ні слова про ДТП, це не означає, що аварій не було. Якщо страхова компанія була не в курсі події, факт аварії залишається прихованим і відомий тільки минулому автовласникові. Тому при купівлі автомобіля у неперевірених постачальників діагностика вважається обов’язковою умовою.

Визначаємося з якістю звітів

carfaxПеревірка Vin-коду безкоштовно – це одна з найбільш поширених і популярних послуг, в якій потребують всі, хто вирішив придбати уживане ТЗ з Америки. Однак не варто вважати представлені звіти кінцевою метою при виборі даного авто – це відправна точка, яку також можна назвати успішною первинної перевіркою для будь-якої машини.

Вибираючи, який саме звіт краще Carfax або AutoCheck, необхідно відзначити той факт, що звіт Карфакс вважається більш об’ємним, а звіт Авточек допомагає заощадити власні кошти і отримати необхідну інформацію про авто, запропоновану в порівнянні з аналогічними ТЗ. Тому:

 1. Якщо ви потребуєте всі інформаційні дані про автомобіль, потрібно замовити Carfax.
 2. Якщо ви розумієте, що вам досить складно самостійно оцінити інформацію, тоді використовуйте звіт AutoCheck з рейтингами і балами.
 3. Якщо ви перший раз робите подібну покупку, тоді скористайтеся відразу двома звітами. Обидва звіти вважаються взаємодоповнюючими, а подвійна перестраховка в цій справі не завадить.

Отримання відповідного звіту є відмінним рішенням для кожного, незалежно від того, яке саме ТЗ ви плануєте придбати з США або Канади і, який аукціон для цього будете використовувати.

Перевір авто по VIN коду зараз

© Авторське право carfaxexpress.com Усі права захищені.