Перевірка авто на арешт по держ номеру або vin - перевірити машину на обмеження

Як перевірити авто на арешти?

Головна > Блог > Як перевірити авто на арешти?

перевірити авто на арешти

Купівля автомобіля – це відповідальний процес, а тому, щоб уникнути будь-яких ризиків, рекомендується спочатку перевірити авто на арешти. Власники заарештованих транспортних засобів (ТЗ) мають величезну кількість обмежень, серед яких варто відзначити неможливість в майбутньому продавати таку машину.

Але навіть якщо Вам вдасться продати дане ТЗ, проблеми можуть виникнути у нового власника: він приходить в МРЕВ ДАІ для реєстрації авто і отримує відмову. У результаті парадокс: автомобіль у володінні є, але користуватися ним за призначенням заборонено.

Як перевірити авто на заставу

Перед покупкою авто важливо уважно вивчити всю історію даного ТЗ:

Купівля старого автомобіля

  • хто був власником;
  • чи значиться авто в угоні;
  • чи є у колишнього власника неоплачені штрафи та інше.

Розібратися з тим, як перевірити авто на арешти допоможе спеціальний сервіс, який є повноцінною базою, де в он-лайн режимі можна здійснити безкоштовну і платну перевірки.

Представлений спосіб дозволяє оперативно перевірити авто на арешт (Україна), отримавши інформацію, числиться машина під арештом у судових приставів чи ні.

Для того щоб зрозуміти, як перевірити авто на заставу, арешт, необхідно виконати просту дію – завантажити додаток на смартфон (підтримка для Iphone і Android). При цьому всі раніше отримані відповіді будуть автоматично збережені.

Чому варто перевірити машину на арешт

Перевірити машину на арешт необхідно, щоб в подальшому виключити можливі заборони, що стосуються експлуатації даного ТЗ, його продажу іншому власнику. Представлений додаток пропонує зручний спосіб перевірки, в результаті якої водієві зовсім необов’язково шукати ВІН код або вимагати, щоб власник авто повідомив йому даний код. Для отримання інформації досить знати реєстраційний номер машини.

Причому вся інформація, яка буде видана за конкретним номером – офіційна і достовірна. Адже її джерелами є популярні страхові компанії, судові пристави, органи виконавчої влади. Це дозволить майбутньому власнику дізнатися про всі обмеження, які раніше були у ТЗ або діють по сьогоднішній день.

Перевір авто по VIN коду зараз

© Авторське право carfaxexpress.com Усі права захищені.